Brick Eat е совршено место за релаксација и уживање, ресторан и бар каде што може да пробате специјалитети подготвени од врвни кувари, како и пијалоци направени од професионални бармени.

Лоциран во Хотел Парк на кејот на реката Вардар има пријатена уникатена атмосфера и богато мени со различни специјалитети и пијалоци.

Корисниците на ИутеКредит Mastercard картичката добиваат 10% попуст на целото мени:

  • Свежи салати
  • Сочни бургери и сендвичи
  • Пици и пастрмајлии
  • Паста
  • Рибни слецијалитети
  • Здрави оброци
  • Десерти
  • И многу други специјалитети


ул. 1732 бр. 4 – Скопје (Хотел Парк на кејот на Вардар)

тел: +389 76 220 858

https://parkhotel.mk/brick-eat/