Hamachi е најголемиот дистрибутивен центар и сервис на балканот за скутери, моторцикли, велосипеди, ATV, UTV, климатизери, гуми, резервни делови и опрема. Воедно е генерален увозник за Македонија на светски познатите брендови: CF Moto, Jonway, Maxxis, Trinx, Viper, Garelli, Italjet, Eni, Arctic cat, Mitas, Wanda и Hamachi.


Побарајте плаќање со ИутеКредит на 24 рати за износ до 120 000 денари директно во продажниот салон!

бул. Гоце Делчев ББ – Штип

тел: +389 32 381 901/ +389 78 404 676/ +389 78 404 727

https://hamachi.mk/