Nomad Mobility ги инспирира луѓето да бараат авантури и да ја уживаат слободата во движењето. Специјализирана продавница и сервис за скии и велосипеди, најсовремена велосипедска и ски опрема. Во Nomad ќе најдете облека, обувки и опрема од врвни светски брендови, за сите ваши активности и потреби.
Nomad Mobility располага со високо квалитетна облека, обувки, велосипедска и скијачка опрема од следниве брендови: Ghost, Kreidler, Winora, Haibike, Lombardo, Micro, Chillafish, Northwave bike, Northwave snow, Drake snowboards, Alpina, SKS, AXA, Shimano, Muc-Off, H.A.D, Zanier, Dare2B, CMP, Jack Wolfskin, Helly Hansen, Rossignol, Blizzard, Tecnica, Dynafit, Reusch.

Побарајте плаќање со ИутеКредит на 24 рати за износ до 120 000 денари директно во продажниот салон!

ул. Кирил и Методиј бр. 20 – Скопје

тел: + 389 2 3212 844

https://nomadmobility.mk/